Покрівельні роботи – Київ, Україна

Монтаж покрівлі
Монтаж покрівлі
Монтаж покрівлі

Покрівельні роботи ціна – прайс

Покрівельні роботиЦіна
Демонтаж шиферу40 грн/м2
Демонтаж обрешітки30 грн/м2
Демонтаж натуральної черепиці70 грн/м2
Монтаж металочерепиці130 грн/м2
Монтаж бітумної черепиці150 грн/м2
Монтаж кроквяної системи80-150 грн/м2
Монтаж обрешітки та контррейки50 грн/м2
Монтаж планок металевих25 грн/м.п.
Монтаж гідробар’єру, паробар’єру15 грн/м2
Вирівнювання старої кроквяної системи30 грн/м2
Монтаж теплоізоляції70 грн/м2
Монтаж водостічних системвід 120 грн/м.п.
Монтаж підшивки покрівлівід 200 грн/м.п.
Монтаж ОСБ30 грн/м2

Замовити покрівельні роботи в Києві

Покрівельні роботи є завершальним етапом будівництва певної споруди. Покрівля – невід’ємна частина будинку, оскільки вона виконує не тільки естетичну, але й функцію захисту від атмосферних опадів (дощу, талого снігу), кліматичних впливів (вологості). Покрівля здійснює гідроізоляцію – тому покрівельні роботи дуже важливі, якісні покрівельні роботи в Києві тільки Будсервіс. Якщо в будинку передбачається встановлення лоджії, балкона, покрівельний матеріал сприяє теплоізоляції приміщення, що робить його придатним для проживання. Має значення дизайнерська якість покрівлі.

Покрівля надає будинку вигляду закінченої споруди, прикрашає його, відіграє важливу роль загального архітектурного ансамблю. На стадії планування монтажу покрівлі. покрівельних робіт слід враховувати цю обставину:

  • невдалий зовнішній вигляд покрівельного матеріалу псує весь дизайн, будинок може здатися невдалим.
  • Дах буде довгий час зберігати привабливість завдяки вдалому, правильному підбору, професійно виконаній установці.
  • Ціну послуги покрівельних робіт слід дізнатися у фахівців нашої компанії.
  • На першому місці у нас стоїть вигода, комфорт наших замовників.
  • Тому всі покрівельні роботи виконуються якісно, сумлінно.

Монтаж металочерепиці даху – роботи з монтажу, встановлення

За наявності необхідних навичок можна встановити металочерепицю самостійно, тим більше що розробники зазвичай постачають товар інструкціями. Але якщо вам не під силу всі тонкощі цього процесу, то слід замовити якісні покрівельні роботи. Укладання листів проводиться справа наліво. Спочатку монтуються перші два черепичні листи. За допомогою саморізів закріплюють перший аркуш нижнього кута праворуч таким чином, щоб його нижній край торкався обрешіточного краю. Зверху кладуть другий металочерепичний лист – так капілярна канавка виявляється закритою. Обов’язково слід вирівняти листи, після чого скріпити їх – ось мінімальні секрети покрівельних робіт з монтажу металочерепиці.

Монтаж металочерепиці здійснюється саморізами для покрівлі розмірами 4,8 мм * 35 мм. Ці елементи кріплення слід розміщувати в шаховому порядку, в кожну хвилю неподалік від краю ската. Обов’язковою умовою є використання прокладок для ущільнення цвяхів, саморізів – важливий елемент покрівельних робіт це кріплення покрівельного матеріалу до конструкції.

Зв’язавшись з нашими менеджерами за вказаним телефоном сайту, ви можете дізнатися про те, яка ціна монтажу покрівлі (покрівельні роботи) у нашій компанії. Вартість вирізняється доступністю, демократичністю.

Монтаж гнучкої бітумної черепиці – покрівельні роботи

Компанії, що займаються виробництвом цього виду покрівельної продукції, також надають інструкцію своїм користувачам. Правильне встановлення є запорукою безперебійної, тривалої служби не тільки окремої покрівлі, але й будинку в цілому.

Монтаж бітумної черепиці обов’язково повинен відбуватися на даху, що має ухил не менше 11 градусів. Спочатку потрібно підготувати основу. Воно має бути твердим, добре провітрюваним, рівним, а також міцно зафіксованим. Правильність монтажу вентиляції запобігає всмоктуванню вологи утеплювачем, його гниттю, необхідності заміни.

М’яка черепиця монтується на обрешітку, створену з дошки, фанери, стійкої до вологи, OSB-3-плити. Місця стикування мають припадати на опори. Слід залишати зазор між обрешеточними матеріалами в 1-3 мм, оскільки від впливу вологи, змін температури дошки можуть розширюватися.

Потім слід встановити підкладку. Такий килим створить необхідне зміцнення у всіх частинах покрівлі. Цей матеріал кладеться горизонтально, вертикально. Слід обов’язково прибрати навіть незначне провисання. Підкладковий килим потрібно якісно закріплювати, а холодну пору слід звернути увагу на натягування. Після цього встановлюються планки, карнизи, торець покрівлі. Потім настає етап встановлення безпосередньо продукції з бітуму знизу, тобто з карниза, вгору. Монтаж м’якої покрівлі здійснюється методом наклеювання, додаткового закріплення цвяхами для покрівлі.

Монтаж профнастилу на дах

Мала вага продукції дозволяє кріпити її до полегшеної системи крокв. Вона не вимагає посилення стін тощо, тому ви можете заощадити при створенні покрівлі. Підійдуть листи, у яких довжина збігається, трохи перевищує довжину покрівельного ската. Так підвищуються можливості гідроізоляції покрівлі за рахунок відсутності нахлестів, стиків. Як обрешітку варто використовувати дошки, брус, фанеру. Монтаж профнастилу проводиться на проріджену, суцільну обрешітку. Деталі з дерева слід обов’язково обробити антимікробною речовиною, протипожежним складом. Для додаткового захисту від конденсату слід встановлювати підкладку.

Такою може бути супердифузійна мембрана, яка не дасть гниттю зіпсувати встановлений матеріал. Її потрібно встановити до обрешітки за допомогою спеццвяхів. Перед безпосереднім встановленням продукції необхідно обрізати металопрофіль до потрібних параметрів. Продукція кріпиться до даху за допомогою саморізів, виконаних із білого металу, оснащених буром. Також необхідна прокладка для ущільнення. Плита профлиста закріплюється з торця, нижню частину хвилі. Поперечні, поздовжні стики, що утворилися, ущільнюються додатково мастикою з бітуму або самоклейною стрічкою. Окремо необхідно перекрити вузли, розжолобки, ребра.

Якщо ви не можете самостійно встановити покрівлю, варто скористатися послугами нашої компанії. У нас монтажні бригади з виконання покрівельних робіт виконують установку покрівлі будь-якої складності швидко, якісно, а головне, надійно. Достатньо зателефонувати нашим фахівцям за номером, щоб замовити послугу. Для нас пріоритетом є ваш комфорт, тому варто звернути увагу на надані послуги. Також нашими фахівцями здійснюється монтаж комплектуючих.

Монтаж водостічних систем покрівлі – роботи зі встановлення водостоків

Системи для відведення опадів з покрівлі можуть бути розроблені з ПВХ-матеріалу, металу. Їхнє встановлення практично не відрізняється, принцип залишається одним і тим самим. Полівінілхлоридні вироби влаштовані так, що при впливі низької, високої температури вони відповідно стискаються або розширюються. Тому монтаж водостічних систем такого типу передбачає використання гумових прокладок, застосування монтажного люфту, інших особливостей конструкції. Для металевих водостоків розширення або стиснення не характерне. Перший етап – кріплення тримачів. Потім слід зафіксувати за допомогою шнурків потрібний ухил жолоба. Потім настає черга кріплення тримачів, жолоба, заглушки до них, муфту, кутові елементи, труби.

З нашими фахівцями ви можете отримати якісне виконання встановлення покрівлі. Наша компанія реалізовує якісні покрівельні роботи в Києві, області. Зв’яжіться з нами за телефоном, отримайте тільки найкраще! Фахівці дадуть вам консультацію щодо проведення монтажних робіт всієї перерахованої продукції в потрібний час, необхідному місці.