Про компанію

Торгова компанія “БУДСЕРВІС” працює на будівельному ринку м.Києва та України з 2012 року, зарекомендувавши себе як надійний партнер, якому можна довіряти. Доказом цьому служить постійно зростаючий список, як великих будівельних об’єктів, так і будинків котеджного типу, комплектацією яких ми займалися, а також позитивні відгуки та рекомендації наших клієнтів.

В даний час торгова компанія “БУДСЕРВІС” спеціалізується на постачанні АБСОЛЮТНО ВСІХ матеріалів для будівництва з нуля або ремонту. Ми пропонуємо нашим клієнтам повний перелік продукції для будівництва. Усі монтажні роботи підкріплюються якістю і гарантією.

Пріоритетним завданням для торговельної компанії є глобальне збільшення асортименту покрівельної продукції шляхом впровадження в товарну лінійку нових видів високоякісних покрівельних матеріалів і комплектуючих, що дасть змогу задовольняти будь-які потреби клієнтів.

Виконуючи взяті на себе зобов’язання з надання високоякісних товарів, організації високого рівня сервісу, чітко дотримуючись логістичних термінів, торгова компанія “БУДСЕРВІС” зарекомендувала себе як обов’язковий партнер і надійний постачальник.

Грамотне логістичне забезпечення, сучасне технічне оснащення складського комплексу, фахові спеціалісти та кваліфікований персонал є основами, на яких базується бізнес у сьогоденні, а також є запорукою успішного розвитку компанії в майбутньому.

У подальшій перспективі торгова компанія “БУДСЕРВІС” планує й надалі розвивати напрямок заміського домобудівництва, надаючи клієнтам комплекс якісних матеріалів необхідних для будівництва заміського будинку від фундаменту до даху.

Наші знання, накопичений досвід, відданість своїй справі та своїм принципам допомагають ефективно розв’язувати поточні, перспективні та стратегічні завдання, торуючи дорогу від досягнень минулого та сьогодення до великих успіхів і нових перемог майбутнього.

Філософія роботи: ми не прагнемо заробляти на наших клієнтах – ми прагнемо, щоб наша співпраця була взаємовигідною. Тому ми даємо ціни, в яких закладена мінімальна націнка від вартості виробництва. Нам цікава довгострокова співпраця, а не щосекундний прибуток.